77interactive | Strona główna

Oferta

Marketing internetowy
Pozycjonowanie stron WWW

Pozycjonowanie to wzrost widoczności Twojego serwisu w sieci, wzrost liczby stałych klientów, a w konsekwencji wzrost zyskowności Twojego biznesu.

Oferujemy usługę promocji biznesu w wyszukiwarkach takich jak: Google, Wirtualna Polska. Pomagamy powiększać zyski z wysokich pozycji Twoich serwisów internetowych w sieci poprzez właściwy dobór fraz kluczowych, optymalizację serwisu oraz budowanie popularności serwisu w Internecie. Wszystkie nasze działania służą ułatwieniu dotarcia do konkretnej grupy docelowej.

Dlaczego korzystać z naszych usług?

Ze względu na fakt, że pozycjonowanie nie jest procesem krótkotrwałym, oferujemy długofalową obsługę Twojej firmy. Takie rozwiązanie daje gwarancję uzyskania wysokich pozycji serwisu przy racjonalizacji kosztów prowadzonej kampanii.

Jak to robimy?

Określamy grupę docelową, dobieramy słowa kluczowe, analizujemy konkurencję, analizujemy stronę pod kątem SEO(ang. Search Engine Optimization), optymalizujemy stronę WWW, używamy SEO Friendly Copywriting i koncentrujemy się na działaniach związanych z Twoją obecnością w mediach.

Czy gwarantujemy wysokie pozycje serwisu w sieci?

Marketing w wyszukiwarkach jest procesem długofalowym, czasami pierwsze efekty optymalizacji są widoczne po miesiącach. Pozycjonowanie wymaga czasu, zaangażowania i budżetu. Należy pamiętać, iż pieniądze przeznaczone na optymalizację są wydatkiem z przewidywalnym, możliwym do kontrolowania zwrotem z inwestycji.

Korzyści

  • efektywne pozyskiwanie nowych odbiorców produktów i usług
  • wysoka skuteczność i wzrost sprzedaży
  • wzrost rozpoznawalności marki, produktu
  • wzrost zaufania i wiarygodności firmy
  • skuteczne konkurowanie z rynkowymi liderami

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta pozycjonowania i chciałbyś poznać szczegóły współpracy z 77interactive wypełnij formularz. Zapytaj o bezpłatną analizę wstępną Twojego projektu. Nasi specjaliści czekają.

Umów wizytę