77interactive | Strona główna

O nas

Kim jesteśmy? Co projektujemy?

Jesteśmy zespołem specjalizującym się w działaniach kreatywnych, e-commerce, projektowaniu użytecznych aplikacji i funkcjonalnych stron internetowych. Realizujemy kompleksowe działania z zakresu projektowania stron internetowych, analityki internetowej, optymalizacji stron www, komunikacji marketingowej, strategii marki, social media i reklamy.

Dlaczego nasza agencja?

Jesteśmy cenionym partnerem. Doradzamy, wierzymy we współpracę, analizujemy, jesteśmy zawsze blisko, tworzymy skuteczne i nieprzeciętne rozwiązania dla biznesu. Twoje zadowolenie jest miarą naszego sukcesu.

Jakie korzyści oferuje agencja 77 interactive?

Słuchamy, ale i szepczemy - Tobie i o Tobie. Projektujemy, dobieramy skuteczne narzędzia, testujemy, wdrażamy i sprawdzamy rezultaty. Śledzimy najnowsze trendy. Działamy w oparciu o najlepsze praktyki projektowania, świadcząc tym samym usługi najwyższej jakości. Pracujemy na Twój sukces. Twoje cele, nasze zaangażowanie i doświadczenie to elementy, które umacniają Twoją pozycję na rynku, zwiększają zaufanie do Twojego biznesu. Warto nas poznać. Umów spotkanie już dziś.

Współpraca z 77 interactive

Współpraca z nami to krok w kierunku efektywniejszego poznania swojej firmy, określenia celów dla działań w sieci zwiększających realne przychody, wskazania nowych kierunków działania. Decydując się na współpracę z naszą agencją interaktywną otrzymujesz nasze bogate doświadczenie, kompleksową obsługę, licencjonowane oprogramowanie, prawa autorskie do projektów oraz gwarancje na wykonane aplikacje.

Oferujemy: tworzenie stron internetowych, sklepy internetowe, systemy zarządzania treścią, marketing w wyszukiwarkach, pozycjonowanie, kampanie adwords, kreacje, hosting, kampanie w social media, badania marketingowe, wdrożenie i testowanie aplikacji, analitykę internetową Google Analytics, audyt stron internetowych, projektowanie graficzne, identyfikacje wizualną oraz opiekę powdrożeniową. Zapoznaj sie z naszymi usługami.

Skontaktuj sie z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Skorzystaj z formularza lub zadzwoń. Nasze ceny miło Cię zaskoczą.

Tworzymy dobry klimat dla dobrych pomysłów. Uczymy się i rozwijamy razem z Tobą, bo każdy projekt to nowe wyzwanie.