77interactive | Strona główna

Oferta

Kupon adwords

Wejdź na stronę www.staryniedzwiedz.pl zobacz jak Misiek rozkręcił własny biznes i pobierz przewodnik. Jeśli zainspirowały Cię informacje w nim zawarte zamów u nas dowolną usługę za minimum 250 zł, weź udział w konkursie na www.facebook.com/77interactive i odbierz promocyjny kupon o wartości 250 zł na reklamę w Google AdWords.

Przed skorzystaniem z promocji prosimy o zapoznanie się z jej regulaminem, który dostępny jest w formie pliku PDF "Regulamin kuponów promocyjnych Google AdWords".


Marketing internetowy
Kampanie linków sponsorowanych (Google AdWords)

Linki sponsorowane są subtelną formą reklamy, przeznaczoną i widoczną tylko dla tych osób, które naprawdę są zainteresowane danym produktem lub usługą. AdWords poprzez precyzyjne dotarcie do wyselekcjonowanej grupy odbiorców (poszukujących) ma ogromną przewagę nad reklamą tradycyjną.

Kampania linków sponsorowanych Google Adwords to reklama, dzięki której usługi i produkty są widoczne na pierwszej stronie wyników wyszukiwania na promowane słowa kluczowe.

Ile kosztuje kampania Google Adwords?

Reklamy w wynikach wyszukiwania pojawiają się po prawej stronie i nad naturalnymi wynikami. Pozycja w płatnych linkach sponsorowanych zależy od wskaźnika klikalności reklamy, dopasowania słów kluczowych, tekstu przekazu reklamowego oraz ustalonego kosztu za kliknięcie. Cena za kliknięcie jest uzależniona od konkurencyjności wyrażenia.

Zasięg kampanii linków sponsorowanych

Kampanie można przygotować w dowolnym języku i skierować w dowolną lokalizację. Dzięki takim możliwościom, przekaz reklamowy trafia do precyzyjnie wybranej grupy docelowej.

Korzyści – linki sponsorowane

  • dokładne targetowanie odbiorców przekazu reklamowego
  • reklama globalna poza miejscem prowadzenia działalności
  • opłaty za korzystanie z usługi linków sponsorowanych naliczane tylko za kliknięcie w reklamę
  • brak opłat za wyświetlanie reklamy
  • stała kontrola budżetu reklamowego
  • reklama widoczna zaraz po uruchomieniu kampanii

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prowadzenia kampanii AdWords i chciałbyś poznać szczegóły współpracy z 77interactive, wypełnij formularz. Nasi specjaliści czekają.

Umów wizytę