77interactive | Strona główna

Oferta

Projektowanie
Identyfikacja wizualna, naming

W celu uzyskania silnej marki niezbędne jest wypracowanie elementów tworzących podstawę do jej funkcjonowania. Tą podstawą jest naming i identyfikacja wizualna.

Tworzymy nazwy firm, produktów i marek. Wybór nazwy dla nowego produktu, usługi lub firmy powinien być gruntownie przemyślany. Dobra, trafnie wybrana nazwa pozwala na stworzenie silnej więzi z klientami. Mamy tego świadomość, dlatego proponujemy kompleksową usługę namingu. Na podstawie otrzymanych wytycznych i badań rozpoczynamy działania mające na celu wykreowanie listy nazw, które najbardziej odpowiadają na Twoje potrzeby i są zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Dalszą pracę poświęcamy tworzeniu logo. Tworzymy kolorystykę korporacyjną, określamy kroje pisma oraz dodatkowe elementy, które mają współistnieć z logotypem. Kolejnym krokiem jest projektowanie papeterii, wizytówek, folderów, broszur, stron internetowych oraz wybranych przez Ciebie materiałów firmowych. Opracowujemy wygląd znaku dla zastosowań drukowanych i internetowych.

Celem naszych działań jest rozpoznawalność klienta, jego produktów, marek i oferty. Przekonaj się, już dziś możemy pomóc Twojej firmie projektując dla niej nazwę wraz z system identyfikacji wizualnej

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta usługi namingu, tworzenia identyfikacji wizualnej dla Twojej firmy i chciałbyś poznać szczegóły współpracy z 77interactive wypełnij formularz. Zapytaj o bezpłatną analizę wstępną Twojego projektu. Nasi specjaliści czekają.

Umów wizytę